بعد از انتخاب طرح مورد نظر ثبت سفارش خود را از بخش “سفارش” انجام دهید. کارشناسان ما با شما تماس گرفته و بقیه کارها را انجام می دهند.

بله ، شما نه تنها می توانید طرح قبلی خود را مجددا تمدید کنید بلکه می توانید نوع طرح خود را برای دوره جدید عوض کنید. توصیه می شود در این مورد با کارشناسان ما مشورت کنید.

این موضوع بستگی به کسب و کار شما و میزان تبلیغات شما دارد. میهن وب سایت به شما کمک کند تا تعداد مشتریان خود را به شکل چشم گیری افزایش دهید

هر دو شبکه مجازی اینستاگرام و تلگرام از پتانسیل بالایی برای تبلیغات بهره می برند. ما بسته به نوع کسب و کار شما طرح مناسب شما را پیشنهاد می دهیم

سوالات متداول تبلیغات در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی کانال های بسیار خوبی برای ارائه و معرفی خدمات و محصولات کسب و کار ها به کاربران شبکه های اجتماعی هستند حال آن که وب سایت مرجعی معتبر برای برقراری ارتباط مداوم با مشتریان است.

توصیه ما این است که حتما وب سایت خوب و بهینه شده داشته باشید و در کنار آن از شبکه های اجتماعی برای گسترش جامعه مشتریانتان استفاده کنید.

تیم میهن وب سایت به صورت تخصصی در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام فعالیت دارد.

علاوه بر آن برای برخی کسب و کار ها نیاز است که در شبکه های اجتماعی دیگری نیز تبلیغ صورت گیرد که در این صورت کارشناسان میهن وب سایت بهترین گزینه ها را بررسی و به شما پیشنهاد می دهند.

شما کاربران گرامی می توانید مدیریت کامل شبکه های اجتماعی خود را به ما بسپارید. مدیریت شبکه های اجتماعی شما با بالاترین کیفیت و توسط کارشناسان خبره انجام خواهد شد.

تقریبا تمامی مشاغل می توانند از قابلیت شبکه های مجازی برای تبلیغات استفاده کنند. برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما برای تصمیم گیری به شما کمک کنند.