طراحی سایت a3

طراحی سایت a3

معرفی شرکت a3 :

گروه آمود آژند اندود A3  با هدف ارائه ی خدمات در حوزه ی ساخت و ساز و اجرای پروژه های با کیفیت تشکیل شده است. در دوره ی بیست ساله ی فعالیت a3 ، پروژه های متعددی با رویکرد استفاده ی مناسب و معمارانه از مصالح به چشم می خورد. در این بین،با توجه به اولویت های این مجموعه در فعالیت تخصصی، با معماران شاخص و پرآوازه ی میهن مان همکاری کرده اند.

یکی از مصالح مورد توجه در معماری که اقبال روزافزونی در بین سازندگان، معماران و سایر مخاطبین پروژه های ما دارد، بتن اکسپوز است. پس از سال ها تجربه در اجرای بتن اکسپوز ، به دلیل سختی ها ، نکات و ملاحظات اجرایی فراوان این ماده ، تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران اقدام به ساخت پنل های پیش ساخته ی بتنی نماییم. خط تولید گروه  A3 اولین بار در سال 92 راه اندازی شد. اکنون با گذشت شش سال از تولید اولین پنل بتنی، با توان فنی، اجرایی و تولیدی خود طیف وسیعی از محصولات بتنی پیش ساخته را ارئه می دهیم.

معرفی سایت a3 :

ما در طراحی سایت شرکت a3 از cms استفاده کرده ایم. ما در مطالب بسیاری درباره سیستم مدیریت محتوای وردپرس صحبت کرده ایم و شما می توانید از طریق لینک هایی که در زیر وجود دارد این مطالب را پیدا کرده و مطالعه نمایید تا با وردپرس و اجزای آن و تفاوت آن با کدنویسی و سایر سیستم های وردپرس آشنا شوید. سیستم مدیریت محتوای استفاده شده در این سایت وردپرس می باشد. اما در اینجا این نکته را متذکر می شویم که وردپرس و اصولا سایت هایی که با این نوع از سیستم ها طراحی می شوند پنل کاربری راحت تر و امکانات خاص بیشتری را دارا می باشند و برای افرادی که می خواهند در فضای اینترنت مشغول به فعالیت شوند شرایط راحت تری را فراهم می آورد.

صفحات مرتبط:

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت a3  ارائه دهنده ی خدمات در حوزه ی ساخت و ساز و اجرای پروژه ها ی بتنی است و بصورت تخصصی تر مربوط به امور بتنی می باشد که در زمینه های مبلمان، پله، دیوار پوش، پنل های سه بعدی، کف پوش و … فعالیت می کند. همانطور که در مطالب دیگر نیز بیان کردیم این نوع از سایت ها که عموما طراحی سایت مربوط به شرکت های معماری و عمرانی به شمار می آیند ساختار و شما و طراحی خاص خود را می خواهد و طراحی در این نوع سایت ها باید به معماری و نقش و نگارها و افکت های معماری و در یک کلام به شرایط فانتزی شرکت معماری نزدیک باشد و فضایی مهیا شود که کاربر بتواند با سایت ارتباط برقرار کند و پروژه ها بهتر دیده شود.

سعی ما همواره در این سایت بر این بود که در همان صفحه نخست سایت تمام مطالب سایت در یک نگاه قابل برآورد باشد و دسترسی به مطالب جدید و یا مطالب آرشیوی خیلی سریع صورت پذیرد.

در این سایت پروژه ها و دسته بندی پروژه ها بخوبی انجام شده و از کدنویسی در وردپرس هم برای طراحی استفاده شده است و با ورود به بخش پروژه ها بصورت ایجکسی کلیه ی پنل ها با دسته بندی های مختلف آورده شده است

سایت های معماری و عمرانی آیکون ها و تصاویر گرافیکی خاص خود را می خواهد و ما نیز با کمک تیم گرافیست خود در میهن وب سایت آیکون ها و تصاویری مرتبط را طراحی کرده و در سایت قرار دادیم.

در بحث استایل ها و زیبایی های سایت هم ما سعی کردیم از انیمیشن های خیلی سنگین پرهیز کرده و در عین حال برای زیبایی و جذب مخاطب هم ما انیمیشن های مناسب را استفاده و قرار داده ایم. در بخش اسلایدر سایت انیمیشن های خاصی استفاده شده است که ما سعی کردیم تا جای ممکن کدهای این قسمت را فشرده کرده و حجم تصایر را پایین بیاوریم تا مشکلی در سرعت سایت نداشته باشیم.

سئو سایت a3  :

ما در سایت a3 سئو انجام نداده ایم و در کل به خاطر خواسته ی کارفرما ما فقط طراحی را انجام داده ایم و سئو و بهینه سازی در این وب سایت انجام نشده است.

برای مشاهده ی سایت a3 می توانید به آدرس اینترنتی این سایت به نشانی www.a3-co.ir مراجعه نمایید

 

جهت سفارش طراحی سایت و یا سئوی وب سایت شما می توانید با شماره های 02145518 و یا 09120329758 تماس حاصل فرمایید.