خدمات طراحی اپلیکیشن

برای شرکت و برندتان باید یک اپلیکیشن قدرتمند داشته باشید!

اگر اپلیکیشن کسب  و کار شما برروی گوشی افراد و مخاطبان شما باشد این به این معنی است که شما دسترسی بهتر و ارتباط عمیق تری را با مخاطب خود برقرار کرده اید. در صورتی کسب و کار شما پتانسیل لازم را داشته باشد می توانید با طراحی یک اپلیکیشن زیبا و قدرتمند و کاربردی یک پل ارتباطی بین خود و محصولاتتان یا خدماتتان با مشتری داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن میهن وب سایت با مهارت و تجربه طولانی مدت در حوزه ی طراحی و ساخت اپلیکیش های اندروید و IOS آماده است که در زمینه ی ساخت اپلیکیشن های اندروید و IOS با شما همراه خواهد بود.

طراحی یک اپلیکیشن قدرتمند

شما در کسب و کارتان حتما کاربران خاصی دارید که آنها قطعا نیاز خاص خود را دارا می باشند پس اپلیکیشن شما باید بتواند نیازهای کاربران خود را به بهترین نحو ممکن رفع نماید

طراحی یک اپلیکیشن کاربردی

در طراحی اپلیکیشن شما باید به این مورد توجه کنید که همواره باید اپلیکیشن از نظر کاربردی کاربر پسند بوده و کاربر بتواند با آن ارتباط برقرار کرده و کار با اپلیکیشن برایش لذت بخش باشد.

طراحی یک اپلیکیشن جذاب

جذابیت یک اپلیکیشن باید به صورتی باشد که ظاهر آن بتواند توجه مخاطب را جلب کرده و او را ترغیب به استفاده از خدمات شما و گذراندن اوقات بیشتر در اپلیکیشن شما کند و او را درگیر نماید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

بسیاری از افرادی که در حوزه ی کسب و کار خود در بازارهای آنلاین و اینترنت فعالیت دارند لزوم نفوذ هرچه بیشتر در این فضا را احساس کرده و همواره در پی راه کارهایی برای فروش بیشتر و رسیدن به درجات بالاتر در این حوزه هستند. یکی از بهترین این راه ها لزوم ورود به بازارهای آنلاین هوشمند با طراحی اپلیکیشن و ورود به گوشی های موبایل می باشد که بتوانند شهم بیشتری از بازار را ازآن خود کنند. حتما می دانید پیشی گرفتن از رقبا و ایجاد و ثبت برند یا برندینگ و جذب مخاطب اصل اول در حوزه تجارت الکترونیک است که طراحی اپلیکیشن خوب هموار کننده مسیر در این زمینه می باشد و دسترسی کاربر به محصولات و خدمات شما و ارتباط با شما را راحت تر می کند.

گسترش دستگاه های موبایل هوشمند در سطح جهان باعث تغییر رفتار استفاده کنندگان از اینترنت شده است امروزه میزان دسترسی به اینترنت از طریق موبایل نسبت به دستگاه های دیگر مانند لپ تاپ و کامپیوتر بیشتر است و معمولا اکثر مردم حداقل یک گوشی هوشمند دارند و سرعت رشد استفاده از گوشی های هوشمند نسل جدید بسیار سریع است و در آینده ای نزدیک بیشترین دسترسی به اینترنت از طریق موبایل ها و تبلت ها خواهد بود.

شما می توانید از متناسب کردن سایت با انواع دستگاه ها و به اصطلاح واکنش گرا کردن طراحی سایت ، سایت را برای مخاطبانی که از طریق گوشی وارد سایتتان می شوند استفاده کنید و مخاطب خود را جذب کنید اما آمارها نشان می دهد بیشتر از ۸۰ درصد افراد از طریق نرم افزارهای اختصاصی موبایل یا همان اپلیکیشن های نصبی موبایل به اینترنت دسترسی دارند.

اگرچه وجود تعداد اپلیکیشن های موبایل متعدد و متنوع است اما اینکه مخاطب شما را از میان چند اپلیکیشن پیدا کند خیلی راحت تر است از اینکه شما از داخل میلیون ها سایت طراحی شده و متناسب پیدا کرده و صفحات مربوط به سایت شما را باز کند. حتی اپلیکشن می تواند یاری گر شما جهت بالا آمدن سایت شما نیز باشد. همچنین نرم افزار های موبایل اختصاصی طراحی شده دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به موبایل سایت ها بوده و تجربه کاربری بهتری را برای استفاده کنندگان نهایی به ارمغان می آورد و لذا طراحی اپلیکیشن موبایل در حال حاضر برای بسیاری از کسب و کارها ضروری می باشد.

مزیت های اپلیکیشن تلفن همراه

با طراحی اپلیکیشن اختصاصی دیگر نیاز نیست مشتریان شما برای اینکه بتوانند با شما در ارتباط باشند یا خرید کنند و یا مطلبی را مطالعه نمایند مرورگر را باز کنند و آدرس وب سایت بزنند یا سرچ کنند و به مطلبی که شما دارید به سختی برسند فقط کافیست اپلیکیشن مخصوص شما را باز کرده و در اپلیکیشن خیلی راحت می توانند به خدمات شما دسترسی پیدا کنند. با اینکار مشتری با کمترین کلیک نیاز خودش را برطرف می کند.

با طراحی اپلیکیشن های هوشمند بسیاری از هزینه های تبلیغاتی مثل سئو ، ارسال تبلیغات پیامکی ، ایمیل مارکتینگ و دیگر تبلیغات بطور گسترده ای کاهش پیدا می کند و شما می توانید کسب و کارتان را علاوه بر موارد قبل در بازارهای جدیدی مثل استورهای اپلیکیشن موبایل مانند بازار یا گوگل پلی و … ورود کرده و می توانید در این مارکت ها با مشتریان جدید و عالی بدون صرف هزینه تبلیغاتی در ارتباط باشید.

با طراحی اپلیکیشن کاربردی شما خیلی ساده می توانید به همه مشتریانتان بدون هیچ هزینه اضافی مانند اس ام اس یا ایمیل دسترسی داشته باشید. شما می توانید در اپلیکیشن با ارسال نوتیفیکیشن برای همه افرادی که اپلیکیشن را نصب کرده اند در کمتر از چند ثانیه همه مخاطبین را از خبرها و محصولات و تخفیف های جدید مطلع نمایید و از این ویژگی هم استفاده نمایید جهت بهبود بازار کسب و کار خود و فروش وخدمت رسانی بیشتر.

در نهایت اگر شما یک کسب و کار  دارید و می خواهید از آن بهره برداری لازم و کافی را ببرید و به درآمد بالا برسید و در کسب و کارتان رشد کنید حتما نیاز به یک اپلیکیشن مناسب و حرفه ای دارید تا از این بازار نیز استفاده لازم را ببرید.  اگر اپلکیشن نداشته باشید خیلی رود خواهید فهمید که یک امکان خیلی مهم و حیاتی را در کسب و کارتان از دست داده اید و جای خالی این ورود به این بازار جهت رشد کسب و کارتان را درک خواهید کرد.

شما با طراحی اپلیکیشن مناسب و کاربر پسند همواره همیشه همراه با مشتریانتان هستید،آنها در هر زمان و مکانی که باشند می توانند به خدمات شما دسترسی داشته داشته و به راحتی می تونند از طریق موبایل خود از شما پشتیبانی گرفته و یا محصول یا خدمات مورد نظرشان را در کمترین زمان و ساده ترین روش و در هر زمانی که باشد از شما سفارش داده و خیلی راحت به نتیجه ی کار خود دست پیدا کنند.

شما می توانید برخی از خدماتی که دارید بصورت آفلاین ارائه دهید و نیازی نیست که حتما به اینترنت متصل بود تا اپلیکیشن و خدمات شما قابل استفاده باشد و این خیلی متنایب و مفید است برای افرادی که دسترسی به اینترنت ندارند و می خواهند خدمات شما را ببینند و هیچ چیزی به اندازه ی اپلیکیشن نمی تواند این بستر را برای کسب و کار شما فراهم آورد و بعد از آن می توانید بدون اتصال به اینترنت به سیستم خود دسترسی پیدا کنید.