رپورتاژ آگهی

در فضای مجازی رپورتاژ آگهی یعنی  شما می توانید با یک تیر دو نشان بزنید: بیشتر شناخته شوید و رتبه گوگل خود را بهبود ببخشید

رپورتاژ آگهی (DPR) ، در کل دنیا به عنوان یک روش نوین و بسیار پر طرفدار برای بازاریابی و تبلیغات آنلاین در حوزه ی طراحی سایت در جهان می باشد و همواره برای پیشرفت کسب و کار در حوزه ی اینترنت مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش از تبلیغات، شما یک خبر تبلیغاتی را بصورت گزارش ، مصاحبه و یا معرفی محصولات و خدمات خود در معتبرترین سایت های خبری منتشر می کنید و کلمات اصلی و کلیدی مربوط به کسب و کار خود را در متن نوشته شده یا خبر هایپر لینک می کنید و از این طریق می توانید از امتیازات بالایی جهت هاپرلینک گرفتن به وب سایتتان برخوردار شوید و به همین خاطر برای سئو سایت در گوگل  بسیار تاثیر گذار است.

رپورتاژ آگهی در سئو تاثیر دارد

سئو یعنی بالا بودن خدمت و یا کالای شما در نتیجه ی جستجوی گوگل و یا سایر موتورهای جسنجو که یکی از بهترین راه کارها استفاده از رپورتاژ آگهی، از سایت های معتبر ایرانی بک لینک می‌گیرید. بک لینک هایی دائمی که تاثیر مستقیم در رتبه گوگل شما دارند و هرگز پاک نشده و ماندگار هستند.

رپورتاژ آگهی یک معرفی جامع است

با انتشار رپورتاژ آگهی با رپورتاژ خبری مربوط به خدمات و یا حتی کالاهای خود در سایت های بزرگ و پرخواننده و عموما خبرگزاری، شما می توانید از بهترین فرصت و موقعیت برای پیشرفت سایت و در نتیجه کسب و کار خود بهره لازم را برده و خودتان را به طور کامل به کاربران هدفتان معرفی نمایید.

رپورتاژ آگهی یک تبلیغ دائمی است

یکسری تبلیغات وجود دارد مانند تبلیغات بنری و یا گرفتن بک لینک از سایت ها که در آنها لینک ها بعد از گذشت مدت زمانی از بین می روند اما برخلاف سایر روش‌های تبلیغاتی، رپورتاژ آگهی هیچوقت پاک نمی‌شود و همواره در طراحی سایت منتشرکننده باقی خواهد ماند و پس از زمانی آرشیو خواهد شد.

ناشران رپورتاژ شما

میهن وب سایت با مجموعه‌ای گسترده و متنوع از وب‌سایت‌های ایرانی همکاری دارد و می‌تواند رپورتاژ آگهی شما را با قیمت واقعاً مناسب در تمام آنها منتشر کند.

پاسخ سوالات شما پیرامون خدمات رپورتاژ خبری

به زبان ساده، رپورتاژ یک مقاله از طرف شماست که در وب‌سایت‌‌های دیگر منتشر می‌شود. در این مقاله، شما می‌توانید به معرفی برند خود بپردازید، محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید و حتی در زمینۀ کاری خود به مخاطبان آموزش دهید. توجه داشته باشید که هر چقدر موضوع رپورتاژ جذاب‌تر باشد، تاثیرگذاری آن نیز بیشتر است.

بله، با نوشتن یک رپورتاژ جذاب و انتشار آن در سایت های پر خواننده ایرانی، قطعاً دور از انتظار نیست که کاربران با شما آشنا شوند، به سایت شما سر بزنند و حتی خریدی از شما انجام دهند.

بله، انتشار رپورتاژ در سئو تاثیر مستقیم دارد. با توجه به اینکه لینک سایت شما در وب سایت های بزرگ قرار می‌گیرد و این لینک به معنی تائید کار شما توسط این وب سایت هاست، گوگل اعتبار بیشتری برای سایت شما قائل خواهد شد و رتبه آن را در جستجوهای مرتبط افزایش می‌دهد.

بله، شکی نیست که خودتان هم می‌توانید مستقیماً با این وب‌سایت‌ها وارد مکاتبه شوید. اما در نهایت، این کار نه تنها هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت، بلکه به احتمال زیاد، محتوای شما نیز از نظر سئو تاثیرگذاری کمتری دارد.

زمانی که شما رپورتاژ خود را ثبت می کنید، کارشناسان بلافاصله با شما تماس گرفته و درباره زمان و نحوه انتشار رپورتاژ توضیحات لازم را ارائه می دهند.