محتوا پادشاه است

پس از طراحی سایت، مهمترین و اولین قدمی که باید بردارید تولید محتوای مناسب است. با توجه به رقابتی شدن کسب و کارها در اینترنت، تولید محتوا میتواند در پیشرفت سایت شما بسیار تاثیرگذار باشد. تولید محتوای باکیفیت و منحصر به فرد میتواند با مخاطبان سایت شما ارتباط برقرار کند؛ همچنین گوگل سایت شما را به عنوان یک وب سایت فعال و پویا شناسایی میکند که این امر در سئو تاثیر مستقیم خواهد داشت و باعث رشد سریع تر شما به صفحه اول گوگل میگردد.

تولید محتوا برای سایت ، لازمه بقای کسب و کار در بستر اینترنت

تولید محتوا برای سایت بر اساس کلیدواژه های متناسب با کسب و کار و انتشار آن ها در بازه های زمانی منظم، در موفقیت کسب و کار در فضای الکترونیک بسیار موثر است. ممکن است با اتمام طراحی سایت خود، اینگونه فکر کنید که وب سایت شما نیازی به تغییرات جدید ندارد. باید بگوییم که اینگونه نیست. اینترنت عرصه رقابت محتوایی است. وب سایت ها برای افزایش رتبه در لیست نتایج موتورهای جستجو، همواره مطالب وب سایت های رقیبان خود را مطالعه می کنند و سعی می کنند مطالب بهتر و جذاب تری را تولید و منتشر کنند. هرچقدر هم که وب سایت شما خاص و مجذوب کننده باشد، باز هم نیاز به تغییرات مداوم دارد که یکی از این تغییرات، تولید محتوای جدید، مداوم و منظم است. تولید محتوای می تواند رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش دهد و ترافیک سایت شما را بالا ببرد.

می توان گفت، وب سایت موجود زنده‌ای است که برای تغذیه و زنده ماندن، از محتواهای جدید تغذیه می کند.

به‌روزرسانی های جدید، به تعاملات بیشتر شما با کاربران کمک می کند. اگر سایت خود را به‌روزرسانی نکنید، کاربران با مشاهده آخرین تاریخ به‌روزرسانی سایت شما، می پندارند که شما تجارت الکترونیکی خود را رها کرده اید و رتبه سایت در موتورهای جستجو، کاهش می یابد. پس لازم است که وب سایت خود را با محتوای با کیفیت، به‌روزرسانی کنید.

هدف تولید محتوا برای سایت، تنها انتشار محتوا برای کاربران و مخاطبان نیست. بلکه هدف آن، جلب توجه موتورهای جستجو با ایجاد محتوای با کیفیت است. موتورهای جستجو از الگوریتم های مخصوص خود برای رتبه بندی وب سایت ها استفاده می کنند. اگر محتوای وب سایت شما قوانین خاص سئو را رعایت نکرده باشد، رتبه سایت شما افزایش نخواهد یافت. زمان انتشار محتوا، کلیدواژه های استفاده شده، تراکم کلیدواژه ها، نحوه چیدمان کلیدواژه ها و اندازه متن از جمله مواردی است که از نظر موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند. همچنین اگر محتوای سایت شما استاندارد خوبی داشته باشد و به مرور زمان کیفیت آن افت کند، رتبه وب سایت شما نیز افت خواهد کرد. با تولید محتوا برای سایت و انتشار منظم آن، رتبه سایت خود را به مرور زمان افزایش دهید.برای تولید محتوا برای سایت لازم نیست که هر روز تغییرات جدیدی اعمال کنید بلکه برای این کار باید زمان بندی کرده و بر اساس زمان بندی فعالیت کنید. تولید محتوا برای سایت تاثیر زیادی بر روند پیشرفت تجارت الکترونیکی شما خواهد داشت. تولید محتوا برای سایت امری ساده و حیاتی برای بقاست. برای جلب توجه موتورهای جستجو، کارهای ساده ای وجود دارد اما الگوریتم موتورهای جستجو به مرور زمان تغییر می کند و شاید شما اطلاعات لازم را از این قواعد نداشته باشید. لذا بهتر است تولید محتوا برای سایت تجاری خود را به دست تولیدکنندگان حرفه ای و خبره محتوا بسپارید.

با تولید و انتشار محتوای جدید، به کاربران ثابت می کنید که هنوز حرفی برای زدن دارید. هر نوشته جدید شما در سایت، باید کلیدواژه های مختص به خود را داشته باشد. کلیدواژه ها یکی از ابزارهای مفیدی هستند که می توانند موجب بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و سئو شوند. بنابراین نباید محتوای نوشته های وب سایت خود را تنها حول کلیدواژه های پرطرفدارتر پیش ببرید. لازم به یادآوری است که مشتری نهایی شما انسان ها هستند نه موتورهای جستجو. یعنی اینکه موتورهای جستجو به شما کمک می کنند که کاربران زیادی به سمت وب سایت شما جذب شوند. اما این کاربران، چگونه به مشتری نهایی تبدیل می شوند؟ محتوای نوشته های شما باید از نظر کاربران، جالب و گیرا باشند. همچنین از نظر موتورهای جستجو از ساختار مناسبی برخوردار باشند تا بتوانید نتیجه بگیرید، یک قدم به فروش نزدیک تر شوید و سود تجاری خود را افزایش دهید.

وفاداری مشتریان، چیزی نیست که بتوان آن را خریداری کرد و یا خیلی سریع به دست آورد. برای اینکه مشتریان وفاداری داشته باشید، باید بتوانید اعتماد آن ها را نسبت به کسب و کار خود جلب کنید.

چگونه تولید محتوا برای سایت، می تواند موجب افزایش اعتبار کسب و کار شود؟
به‌روزرسانی های متعدد، این اطمینان را به کاربران می دهد که کسب و کار شما زنده و پابرجاست و حرفی برای گفتن دارد. همچنین هر چه قدر محتوای بیشتری در زمینه یک موضوع خاص به اشتراک بگذارید، محتواهای شما موجب می شود که کاربران اطلاعات بیشتری از شما و کسب و کارتان کسب کنند و اعتماد آن‌ها به شما بیشتر شود. پس با تولید محتوا برای سایت، در بازه های زمانی منظم می توانید میزان وفاداری مشتریان خود را افزایش دهید.

هرچه قدر هم که محتوای وب سایت شما جذاب و مناسب باشد، در صورتی که به‌روزرسانی نشود، شما عرصه رقابت را از دست خواهید داد. زیرا رقیبان شما در مدتی که وب سایت خود را به‌روز نکنید، از محتوای جذاب‌تری نسبت به محتواهای وب سایت شما استفاده خواهند کرد تا کاربران را به سایت خود جذب کنند. برای عقب نماندن از عرصه رقابت، متاوب به شما توصیه می کند که از تولید محتوا برای وب سایت خود بهره مند شوید.

با به‌روزرسانی باکیفیت محتوای پیشین، به موتورهای جستجو اثبات می کنید که شما خواهان بهبود کسب و کار خود هستید. موتورهای جستجو، وب سایت های زنده ای را که برای به‌روزرسانی و بهبود محتوای خود تلاش می کنند، دوست دارند. زیرا این‌گونه در نظر می گیرند که این وب سایت ها برای مخاطبان خود ارزش بیشتری قائل هستند و این تغییرات را بنابر سلایق مخاطبان خود انجام می دهند. پس موتورهای جستجو، وب سایت آن ها را بیشتر از سایرین به کاربران معرفی می کنند.

 پلن 1پلن 2پلن 3پلن 4پلن 5
سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین سفارش آنلاین
قیمت790.000 تومان1.510.000تومان2.040.000 تومان2.740.000 تومان3.440.000 تومان
زمان اجرای پلن1 ماه1 ماه1 ماه1 ماه1 ماه
تحلیل و انتخاب کلمه کلیدی مناسب     
تولید و انتشار مقالات اختصاصی 4 عدد 8 عدد 12 عدد 16 عدد 20 عدد
بهینه سازی مقالات برای گوگل     
ایجاد عکس شاخص اختصاصی     
شخصی سازی عکس های داخلی مقالات