طراحی سایت ثبت ساجات

طراحی سایت ثبت ساجات

معرفی ثبت ساجات:

ما طراحی سایت ثبت ساجات را برای موسسه ثبتی طراحی کردیم و سئو کلمات کلیدی و اصلی آن را نیز ما انجام دادیم. دفتر حقوقی – ثبت ساجات از جمله دفاتر ثبتی و حقوقی تخصصی جوان به شمار می آید که به صورت سازمان یافته از سال 1385 توسط جمعی از وکلاء پایه یک دادگستری و پژوهشگران متخصص شروع به فعالیت کرده است.

هر یک از وکلای این دفتر دارای مدارج علمی تخصصی بوده و از تجربیات بسیار خوبی در موضوعات مربوط به حقوق اختراعات، علائم تجاری، طرح های صنعتی و ثبت شرکت هاو … مطرح در مراجع قضایی و شبه قضایی برخوردارند.

بنابراین، اگر چه این دفتر برگ های اولش را ورق زده است ولی جوانه های سبزش حاصل ریشه های تنومندیست که در غنای تخصّص و دانش اعضایش استحکام یافته و با علاقه مندی و پشتکار آنان نگهبانی می گردد.

گروه ثبت ساجات کلیه خدمات ثبتی را به صورت تخصصی توسط وکلا، مشاوران و کارشناسان متخصص و با تجربه در این امر ارائه داده است و به صورت مستمر و پیگیر تا اتمام کامل روند ثبت به صورت تمام وقت پشتیبان و پاسخگوی ابهامات و سوالات شما در ارتباط با رویه کار خواهد بود و خود را موظف به اطلاع رسانی شفاف در تمامی مراحل می داند.

به جرات می توانیم ادعا کنیم که جامع ترین و پرمحتواترین وب سایت ثبت در پیش روی شما قرار دارد. کلیه مطالب این وب سایت و اطلاعاتی که در مشاوره حضوری یا تلفنی با کارشناسان دریافت می فرمایید نتیجه تجربه متعدد و تحقیق در قوانین ثبتی و امور اجرایی بوده و تلاش ما بر این است تا ایده های کاربردی و راه حل‌های عملی در زمینه امور اداری و ثبتی مرتبط را با زبانی ساده و قابل استفاده برای عموم در اختیار موکلین و مراجعین محترم قرار دهیم. این روشها و قوانین بارها راستی آزمایی شده است، با این حال مدام بازبینی می‌گردد و در صورت هر گونه تغییر بروز رسانی خواهد شد. در صورتی که پس از مطالعه مطالب این سایت به نتیجه لازم نرسیدید یا نیاز به مشاوره بیشتر داشتید مشاورین، وکلا و کارشناسان این موسسه به صورت تلفنی و یا حضوری و حتی آنلاین، اطلاعات لازم و موثرترین راهکارها را با توجه به شرایط کاری و نوع فعالیت شما در اختیارتان خواهند گذاشت تا بدون اتلاف زمان و هزینه اضافی که در پیشرفت و ارتقاء هر شرکت و موسسه ای تأثیرگذار است در کمترین زمان ممکن، بهترین و صحیح ترین روش ها را با کیفیت حرفه ای و هزینه های منصفانه به شما مشتریان گرامی ارائه دهند.

معرفی سایت :

ما در طراحی سایت ثبت ساجات از cms استفاده کرده ایم. cms  استفاده شده در این سایت وردپرس می باشد. ما در مطالب قبلی درباره وردپرس توضیحات لازم و کافی را داده ایم که می تواند با مراجعه به مطلب مربوط به وردپرس اطلاعات لازم را کسب کنید

صفحات مرتبط:

طراحی سایت وردپرس

سایت ثبت ساجات مربوط به رتبه بندی شرکت ها و اخذ گرید ها یا رتبه های پیمانکاری و مشاوره و انفورماتیک و همچنین خرید و فروش رتبه می باشد که ما با در نظر گرفتن ساختار این نوع از سایت ها قالب مناسب را برای آن طراحی و اجرا کرده ایم و سعی بر این بود که در همان صفحه ی نخست سایت تمام مطالب سایت در یک نگاه قابل برآورد باشد و دسترسی به مطالب جدید و یا مطالب آرشیوی خیلی سریع صورت پذیرد.

استفاده از طرح ها و تصاویر گرافیکی و حتی آیکون های مناسب در سایت یکی دیگر از کارهایی بود که تیم گرافیست ما انجام داد و آیکون هایی مرتبط و تصاویری متناسب را برای سایت گردآوری و طراحی کرد.

در بحث استایل ها و زیبایی های سایت هم ما سعی کردیم از انیمیشن های خیلی سنگین پرهیز کرده و در عین حال برای زیبایی و جذب مخاطب هم ما انیمیشن های مناسب را استفاده و قرار داده ایم.

سئوی سایت ثبت ساجات :

عمده فعالیت و برنامه ریزی ما برای سایت ثبت ساجات سئو مطالب سایت بود. ما در این زمینه ابتدا تمام کلمات کلیدی کارفرما را دریافت کردیم سپس با تحقیق و بررسی عنوان شغلی و بازار هدف کارفرما، کلیه کلمات کلیدی را استخراج کرده و براساس متدهایی که برای بالا آمدن کلمات کلیدی در موتورهای جستجو وجود دارد فعالیت خود را آغاز کردیم.

الان پس از اینکه یک سال از طراحی و سئوی اولیه ثبت ساجات می گذرد این سایت در حوزه کاری خود جزو 2 یا 3 تا سایت برتر می باشد و در کلماتی که کار شد همواره در صفحه ی اول می باشد

برای مشاهده ی سایت ثبت ساجات می توانید به آدرس اینترنتی این سایت به نشانی www.sabtesajat.com مراجعه نمایید

 

جهت سفارش طراحی سایت و یا سئوی وب سایت شما می توانید با شماره های 02145518 و یا 09120329758 تماس حاصل فرمایید